HAKKIMIZDA

Firmamız yirmi yılı aşkın sürede kalıp sektöründe oluşan mesleki ve kurumsal bilgi birikimlerini, kalıp üretimi deneyimi ile birleştirerek; gıda, kozmetik, kimyasal ve medikal ürünler, madeni yağlar ve temizlik malzemeleri için ambalaj ve kapak üretimi; sanayi sektörü için endüstriyel parçalar ve hacim kalıpları üretmek amacıyla 1996 yılında kuruldu.

Faaliyet Alanlarımız
Plastik Ürün Tasarımı
Endüstriyel Parça Tasarım ve Üretimi
Kalıp Tasarımları
Plastik Enjeksiyon Kalıp Üretimi
Metal Enjeksiyon Kalıp Üretimi
Plastik Enjeksiyon Parça Üretimi
Plastik Enjeksiyon Ambalaj Ürünleri
Montaj Makine Üretimi
Odesa Katlanabilir Kasa
25. Yıl

Şirket Kurucuları,1996 yılından beri, kalıp tasarım, üretim ve montaj konularında yoğunlaşarak ve teknolojik gelişmeleri de takip ederek hacim kalıpları konusunda birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

PLASTAŞ, küreselleşmenin de etkisiyle hızla değişen rekabet ortamında tecrübeli ve uzman kadrosuyla halâ, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Düzce 1. Organize Sanayi Bölgesi ve Çorlu 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde hacim kalıpları ve bunların tasarımı, üretimi, montajı ile aynı zamanda gıda, temizlik, kozmetik, medikal ve kimya sektöründe plastik ambalaj ürünleri; sanayi sektöründe plastik endüstriyel parçaların tasarım ve üretim faaliyeti çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

Bizler şeffaflığı, dürüstlüğü, eşitliği, iş ahlakına uymayı, işini tam zamanında yapmayı, kaliteli hizmet sunmayı; çalışanlarımızın birbirine, müşteri ve tedarikçilerine karşı sorumluluklarını ve bunları yasal mevzuatlara ve ticari ahlaka göre yerine getirmeyi; doğru ve bilimsel çözümler üretmeyi, gizlilik prensiplerine uymayı, topluma ve çevreye duyarlı olmayı, sürekli iyileşmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke ve kalite politikası olarak benimsiyoruz.

PLASTAŞ ailesi olarak projelerinizde size danışmanlık yapmaktan, projenizi tasarlamaktan ve teknik çizim ve görsel sunuma dönüştürmekten, talebiniz doğrultusunda üretim yaparak projenize uygun tasarım ve üretim yapmaktan ve sizi memnun etmekten gurur ve onur duyacağız.

Tamamladığımız Projeler
+

1500

MEMNUN MÜŞTERİ

+

30000000

KAPAK SAYISI

+

10000

KALIP SAYISI

Plastaş Kalıp ve Plastik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
İletişim Bilgileri
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Başakşehir Sanayi Sitesi İş Merkezi Kat:2 No: 15/16
Başakşehir / İstanbul
© Copyright 2021 | PLASTAŞ