Gelecek kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakmak için Plastaş Plastik ve Kalıp San. ve Tic. Ltd. Şti., üretiminin her aşaması
» devamı...

Kurumsal


 Hakkımızda

Sektörünün öncülerinden olmayı hedefleyen PLASTAŞ, onbeş yılı aşkın sürede kalıp sektöründe oluşan mesleki ve kurumsal bilgi birikimlerini, kalıp üretimi deneyimi ile birleştirerek; gıda, kozmetik, kimyasal ve medikal ürünler, madeni yağlar ve temizlik malzemeleri için ambalaj ve kapak üretimi, sanayi sektörü için endüstriyel parçalar ve hacim kalıpları üretmek amacıyla 1996 yılında kurulmuştur.

Şirket Kurucuları,1996 yılından beri, kalıp tasarım, üretim ve montaj konularında yoğunlaşarak ve teknolojik gelişmeleri de takip ederek hacim kalıpları konusunda birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

PLASTAŞ, küreselleşmenin de etkisiyle hızla değişen rekabet ortamında tecrübeli ve uzman kadrosuyla halen, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Başakşehir Sanayi Sitesinde hacim kalıpları; tasarımı, üretimi, montajı, gıda, temizlik, kozmetik, medikal ve kimya sektörüne plastik ambalaj ürünleri, sanayi sektörüne plastik endüstriyel parçaların tasarım ve üretim faaliyetini başarıyla sürdürmektedir.

PLASTAŞ, şeffaflığı, dürüstlüğü, eşitliği, iş ahlakına uymayı, işini tam zamanında yapmayı, kaliteli hizmet sunmayı, çalışanlarının; birbirine, müşteri ve tedarikçilerine karşı sorumluluklarını, yasal mevzuatlara ve ticari ahlaka göre yerine getirmeyi, doğru ve bilimsel çözümler üretmeyi, gizlilik prensiplerine uymayı, topluma ve çevreye duyarlı olmayı, sürekli iyileşmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke ve kalite politikası olarak benimsemiştir.

PLASTAŞ, projelerinizde size, danışmanlık yapmaktan, projenizi tasarlamaktan ve teknik çizim ve görsel sunuma dönüştürmekten, talebiniz doğrultusunda üretim yaparak projenize uygun tasarım ve üretim yapmaktan ve sizi memnun etmekten gurur ve onur duyacaktır.

 

                                                                                                                          Genel Müdür
                                                                                                                            Bahattin TAŞDEMİR

 

 

 
ANA SAYFA
KURUMSAL
ÜRÜNLER
TEKNOLOJİ
KALİTE
İLETİŞİM